Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7406
Stary 03.12.2011, 22:17
Mistico na C nie ma na 100 %,a co do narożników nie wiem czy też czasem nie ma juz na nie biletów bo w kasie na wykazie trybun byly one przekreslone.
Odpowiedz cytując