Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
Od: 05.2011
Offline
#
7406
03.12.2011, 22:17
Mistico na C nie ma na 100 %,a co do narożników nie wiem czy też czasem nie ma juz na nie biletów bo w kasie na wykazie trybun byly one przekreslone.
m94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m94
Znajdź inne posty napisane przez m94