Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6072
Stary 03.12.2011, 22:07
Jeszcze jedno:

poszukuję lewego obrońcy. Nie super młody talent na przyszłość, tylko grajek na teraz. Ma być bardzo solidny. Cena bez większego znaczenia, byle by chciał przyjść.
Odpowiedz cytując