|
Cieszy mnie fakt, że w Gdańsku-mieście mym rodzinnym i zamieszkania-przyjadą kibice Hiszpanii, Irlandii, Chorwacji i Włoch. Sam mam cztery bilety na mecz Hiszpania - Irlandia na PGE Arenie i już nie mogę się doczekać tego dnia. Spójrzcie, że w grupach ( a co za tym idzie i miastach ) będą kibice z różnych kultur, a to świetna okazja do poznania różnych ludzi. Chłopaki, wpadajmy do FanZon i pokazujmy, że potrafimy się kulturalnie bawić. Ja na Euro2012 nie zarobię ni złotówki,ale przeżycia będą bezcenne.
|