Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52345
Stary 03.12.2011, 19:55
Rinah
Cytat:
Nawet jeśli, to taki Lamey i tak jest o kilka klas lepszy od przykładowego Kowalskiego.
Napewno, kilka klas. A taki Zewlakow to juz wogole, 50 klas lepszy. Pique 1500 klas. Czlowieku ochlon. Lamey, tak jak Kowalski, jest za slaby i na lige i na europe. Do tego zarobia duzo wiecej. Jaki jest wiec sens przeplacac, skoro efekt jest podobny?

Cytat:
Wolę nowych Lameyów niż Kowalskich czy Brudów.
3-4 Lameyow i mamy budzet zwiazany na okres w ktorym oni tu beda. Czyli zadnych fajnych transferow, zadnych wolnych graczy typu Ljuboja. I oczywiscie wynikow tez nie bedzie, bo to nie gracze na puchary i na lige. Chciej, chciej.

Cytat:
Jest też znacznie więcej umiarkowanie tanich dobrych piłkarzy zagranicą, niż w naszej lidze.
Kto napisal ze nie?

Cytat:
Owszem. Szczególnie jeśli jednym z jej owoców jest MP i gra w LE.
Znowu tania demagogia. Kiedy i z kim odnieslismy najwiekszy sukces w pucharach w erze Cupiala? Ze proste i glupie rozumowanie? Jasne, dokladnie takie jak twoje. Ktos popatrzy na Legie w tym sezonie i dojdzie do odwrotnych wnioskow. Choc tez bedzie upraszczal zbytnio sprawe. En fin...

Cytat:
Kosztem ogromnego przepłacenia za zawodników w stosunku do ich umiejętności
Haha, za to Lamey czy Jaliens przeplacani nie sa...

Cytat:
Obecnie Valckx znacznie mniejszym kosztem zbudował drużynę, która potrafi odnosić istotne sukcesy.
Mi sie jednak wydaje ze 8 czy 9 lat temu budzet mielismy mniejszy. A nasza gwazda, gwiazda calej ligi, Zurawki, zarabiala... 250 tys. euro.

Cytat:
A Legia nie jest do końca „polska”. Jej największymi gwiazdami i motorem napędowym są obcokrajowcy: Radović, Luboja, Kuciak, a nie Polacy.
Siadz, uspokoj sie, wypij herbate i sluchaj; o to w tym chodzi! Jesli juz sprowadzac zawodnikow z zagranicy, to takich ktorzy robia roznice. Tacy jak Melikson. Problem w tym, ze u nas na jednego "Meliksona" przypada 5 "Lameyow".

Cytat:
I co takiego efektownego i skutecznego grała ta bardziej polska Legia w poprzednich sezonach? Do pięt nam nie dostawała.
Ta "polska" Legia w poprzednich sezonach to potrawila wywalic Lewandowskiego, by zrobic miejsce dla dziadka z Hiszpanii. Sprowadzala tez produkty "lameyopodobne" na wage- Knezevicie, Cabrale, Okbuki, itd. Czesc z tych produktow nawet grala w "11". My oczywiscie juz od lat opieramy gre na Lameyach... Naciaganie faktow i demagogia to twa domena?

Cytat:
Nawet jeśli w paru miejscach dopuściłem się pewnych uproszczeń i przejaskrawień
Nie, w paru, tylko w calym twym wywodzie. Nie uproszczen i przejeskrawien, tylko demagogii sie dopusciles bracie. Mialo byc blyskotliwe zakonczenie, a wyszlo... nie blyskotliwe zakonczenie. Gratuluje

Skonczmy ta dyskusje bo nie ma sensu.

P.S
Cytat:
A póki nie ma w Wiśle szkolenia młodzieży, efektywnego krajowego skautingu i akademii, jesteśmy skazani na zagranicznych piłkarzy czy się komuś podoba, czy nie.
Istotne jest tylko to, żeby transfery szły bardziej w stronę Meliksona czy Genkova, niż w stronę Jaliensa czy Diaza.
I na tym skonczmy ta dyskusje, bo to trafne podsumowanie calej sytuacji.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 03.12.2011 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując