|
ŁKS to dla mnie kandydat nr1 do spadku z tej ligi. Finansowo wiąże koniec z końcem, zatrudnia odpady z klubów ekstraklasy zamiast stawiać na młodych i jeszcze ten ich stadion, który jest obrazem nędzy i rozpaczy...
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|