milosz napisał(a):

|
Kilku dobrych Polaków (najlepiej reprezentantów Polski) i reszta to dobrzy piłkarze zagraniczni, też reprezentanci swoich krajów, czyli norma
|
To już lepiej - liczyć się muszą umiejętności, a nie to, skąd ktoś pochodzi.
A problem identyfikacji z klubem? Nie wiem dlaczego mam bardziej identyfikować się z takim słabym Kowalskim, czy Brudem, tylko dlatego że są Polakami, zamiast np: z Meliksonem, tylko dlatego, że ów nie urodził się u nas? Sport to nie polityka.