Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52336
Stary 03.12.2011, 17:43
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kilku dobrych Polaków (najlepiej reprezentantów Polski) i reszta to dobrzy piłkarze zagraniczni, też reprezentanci swoich krajów, czyli norma
To już lepiej - liczyć się muszą umiejętności, a nie to, skąd ktoś pochodzi.

A problem identyfikacji z klubem? Nie wiem dlaczego mam bardziej identyfikować się z takim słabym Kowalskim, czy Brudem, tylko dlatego że są Polakami, zamiast np: z Meliksonem, tylko dlatego, że ów nie urodził się u nas? Sport to nie polityka.
Odpowiedz cytując