|
Senior Member
Offline
|
|
Rinah
Toż jakbyś prześledził wątek to byś się zorientował, że też nie mam nic przeciwko Wiśle obcokrajowców, a wręcz przeciwnie, tyle że kilku Polaków być powinno bo to kwestia tożsamości klubu. Rzecz jasna właśnie w granicach określonych jakością sportową i przesłankami ekonomicznymi.
Doprawdy nie wiem skąd się biorą takie skrajne poglądy typu: wywalić wszystkich obcokrajowców, albo wywalić wszystkich Polaków, umiaru trochę i rozsądku i ..tyle. Kilku dobrych Polaków (najlepiej reprezentantów Polski) i reszta to dobrzy piłkarze zagraniczni, też reprezentanci swoich krajów, czyli norma europejska (kilku własnych , reszta z zagranicy).
|
|