Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52334
Stary 03.12.2011, 17:22
milosz napisał(a):Wyświetl post

Polacy w Wiśle, okay ... ale rzecz w proporcjach (w tym sportowych i ekonomicznych), czyli w rozsądku, o który na tym forum w istocie trudno.
Trzymanie się jakichś mitycznych "proporcji" w ilości Polaków i obcokrajowców to głupota sama w sobie.

Ja nie chcę większej ilości słabych Polaków w składzie i kadrze Wisły. Większość z nich okaże się bowiem nowymi Kowalskimi i Burligami, jak zawsze. Podoba mi się idea budowania zespołu w oparciu o obcokrajowców i mam nadzieję, że będzie kontynuowana bez tradycyjnego cofania się w połowie drogi.

Wisła "zagraniczna" to aktualny mistrz Polski, który na dodatek jak widać może jednak grać i w miarę efektownie i skutecznie również w Europie.
Odpowiedz cytując