milosz napisał(a):

Polacy w Wiśle, okay ... ale rzecz w proporcjach (w tym sportowych i ekonomicznych), czyli w rozsądku, o który na tym forum w istocie trudno.
|
Trzymanie się jakichś mitycznych "proporcji" w ilości Polaków i obcokrajowców to głupota sama w sobie.
Ja nie chcę większej ilości słabych Polaków w składzie i kadrze Wisły. Większość z nich okaże się bowiem nowymi Kowalskimi i Burligami, jak zawsze. Podoba mi się idea budowania zespołu w oparciu o obcokrajowców i mam nadzieję, że będzie kontynuowana bez tradycyjnego cofania się w połowie drogi.
Wisła "zagraniczna" to aktualny mistrz Polski, który na dodatek jak widać może jednak grać i w miarę efektownie i skutecznie również w Europie.