Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8272
Stary 03.12.2011, 17:21
Ja bym widział Petrescu, taki duet Stan/Petrescu i trochę "luzu" finansowego od bossa, no i jeszcze ze 2 lata spokoju w pracy i ...tyle fasmantagorii.

A jak będzie zobaczymy. Tylko nie "Franz". Jeśli już to np. Nawałka, ale najlepszy byłby jednak uznany trener z zagranicy, ale ciągle głodny sukcesów, czyli ponownie dobre życzenia dla Wisły, no ale komu jak komu ale Wiśle to akurat życzę dobrze.
Odpowiedz cytując