Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6066
Stary 03.12.2011, 16:58
2 sezon, już we wrześniu mam spokój z pucharami i może to lepiej.
W ostatnim dniu okienka do CSKA odszedł Małecki, bo ruscy wpłacili wymaganą kwotę. Zaniedbałem kontrakt Małego i teraz mam za swoje. Na szczęście mam dobrych zmienników za niego i raczej nie będę odczuwał różnicy w grze.
Za namową empiego sprowadziłem Bezusa i Kalitvintseva, młodzi i obiecujący, tylko nie wiem za bardzo jak ich ustawić.
Odpowiedz cytując