Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord
Offline
#
7402
03.12.2011, 16:09
Czy możliwy jest zakup ulgowego biletu za okazaniem legitymacji studenckiej ISIC?
chester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester
Odwiedź stronę domową użytkownika chester!
Znajdź inne posty napisane przez chester