Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9213
Stary 03.12.2011, 15:18
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz dobrze że kibice powinni 'się trzymać' - niezależnie skąd i dokąd.Chyba że myślisz że Holendry to jakaś pedalsko-pedofilska grupa.
Tak nie jest - to że ich psiarnia jest chujowa to nie znaczy że mamy pochwalać naszą.
Co Ci zawinił holenderski kibol że podniecasz się?Kilka miesięcy i naszych tak potraktują( u nas w stolicy)
W Holandii potraktowali naszych rodaków jak bydło i miało to podtekst narodowościowy. Z anglikami nie śmieliby tak postąpić. W kraju pedalstwa i eutanazji () nakręcono nagonkę przeciw polakom do tego stopnia, że padały już hasła polityczne o pozbyciu się pracujących tam rodaków.
Nie jest też to zwykła nadgorliwość psiarni, ale decyzje miejscowych burmistrzów - psy same z siebie nie mogły zabronić kibicom wejścia do miasta.

Dlatego popieram akcję Legii. Nie można udawać że to deszcz pada gdy na nas jawnie i bezczelnie plują.

A mentalność policji jest wszędzie taka sama - jak tylko poczują przyzwolenie (najlepiej z góry) to zaczyna się pałowanie i gazowanie. To nie jest tak, że oni są oddzielnym bytem - pozwalali sobie, bo już na starcie nasi kibice dostali łatkę wschodniego bydła.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2011 o godz. 23:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując