1q2 napisał(a):

Wiesz dobrze że kibice powinni 'się trzymać' - niezależnie skąd i dokąd.Chyba że myślisz że Holendry to jakaś pedalsko-pedofilska grupa.
Tak nie jest - to że ich psiarnia jest chujowa to nie znaczy że mamy pochwalać naszą.
Co Ci zawinił holenderski kibol że podniecasz się?Kilka miesięcy i naszych tak potraktują( u nas w stolicy)
|
W Holandii potraktowali naszych rodaków jak bydło i miało to podtekst narodowościowy. Z anglikami nie śmieliby tak postąpić. W kraju pedalstwa i eutanazji (

) nakręcono nagonkę przeciw polakom do tego stopnia, że padały już hasła polityczne o pozbyciu się pracujących tam rodaków.
Nie jest też to zwykła nadgorliwość psiarni, ale decyzje miejscowych burmistrzów - psy same z siebie nie mogły zabronić kibicom wejścia do miasta.
Dlatego popieram akcję Legii. Nie można udawać że to deszcz pada gdy na nas jawnie i bezczelnie plują.
A mentalność policji jest wszędzie taka sama - jak tylko poczują przyzwolenie (najlepiej z góry) to zaczyna się pałowanie i gazowanie. To nie jest tak, że oni są oddzielnym bytem - pozwalali sobie, bo już na starcie nasi kibice dostali łatkę wschodniego bydła.