Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
fudi8
Member
Od: 12.2010
Offline
#
9210
03.12.2011, 15:01
Mam takie pytanie dotyczące biletów na mecz z Twente. Jeśli jestem z śląska, a chcę kupić bilety na mecz to muszę je kupić osobiście? Nie mam niestety karty kibica. Jest jakaś możliwość, żeby bez jeżdżenia w tą i z powrotem kupić te bilety?
fudi8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fudi8
Znajdź inne posty napisane przez fudi8