Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52328
Stary 03.12.2011, 14:51
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
1. Jak piszesz nazwisko piłkarza swojego klubu to pisz je poprawnie
Oki Chrapka . Panie nerwus ... tyle że sugestia dotyczyła błędu w pisowni piłkarza Wisły, a swoją drogą ile radości może dać innym jedna literówka.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.12.2011 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując