Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
52328
03.12.2011, 14:51
kacpaw91
napisał(a):
1. Jak piszesz nazwisko piłkarza swojego klubu to pisz je poprawnie
Oki Chrapka
. Panie nerwus
... tyle że sugestia dotyczyła błędu w pisowni piłkarza Wisły, a swoją drogą ile radości może dać innym jedna literówka.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.12.2011 o godz. 14:53.
milosz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez milosz