Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52322
Stary 03.12.2011, 14:16
Ok, sorry może źle Cię zrozumiałem

jeszcze jedną sprawę chciałem poruszyć ..
odbiegając już od tego że w Anglii mogą grać jedynie reprezentanci swoich krajów ( inaczej nie dostaną pozwolenia na grę ) to są tzw testy szybkościowe ..
pamiętam jak Baszczyński bodajże pojechał na testy do jakiegoś klubu i nie zatrudnili go właśnie przez to .. po prostu okazał się za wolny !!
nie orientuję się dokładnie jakie to testy i ile wynoszą, ale wiem, że coś takiego jest, jestem pewien, że u nas takie testy nie są przeprowadzane ( jedynie kontrolne czy wszystko ok )
później się dziwić, że piłkarze tamci biegają szybciej, mają predyspozycje do tego, aby więcej sprintów robić w meczu itp

u nas tego nie ma więc piłkarze nie potrafią wytrzymać tempa gry, co wiąże się z wieloma sprawami, takimi jak pokazywanie się do gry, bycie w ciągłym ruchu .. tego właśnie u nas brakuje i dlatego nie potrafimy grać atak pozycyjny !
Odpowiedz cytując