Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52316
Stary 03.12.2011, 14:04
Apoel ma w składzie tylko jednego Cypryjczyka i jak ładnie prezentuje sie w LM,jednak Ci obcokrajowcy co do Nas trafiają są znacznie mniej utalentowani od tamtych i w tym problem (Scouting !!!!)
Jestem zdania że proporcje powinny byc w naszym przypadku wyważone, czyli przynajmniej połowa Polaków ( młodych,głodnych sukcesów 21-23 latkó) w pierwszej 11-ce(jak w Legii)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.12.2011 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując