dj_ibutti napisał(a):

"Na boisku działa adrenalina, wielka chęć zwycięstwa. Mam taki charakter, że nienawidzę przegrywać. Nienawidzę jak coś mi nie wychodzi, ale przyznaję się do tego, że jak jestem na boisku to jestem inną osobą, a po meczu jestem już normalny"
To raz. Dwa - zauważyłeś, że jak Mały wrócił to zaczęła się walka i wygrane? Czy nie widzisz związku?
|
zaczęła się walka i wygrywanie ? w jakim Ty świecie żyjesz ? oceniasz po jednym meczu ?
bo chyba nie masz na myśli meczu ze Śląskiem kiedy Mały wszedł na końcówkę, a z bramką miał tyle wspólnego co ja z baletem
wg mnie zadziałał efekt nowej miotły i nic więcej .. zawodnicy chcą się pokazać i gryzą trawę, dlatego pokazują się do gry, róźnicy dużej nie widzę między tym co było za Maskaanta a teraz ..
ale cięzko obiektywnie oczekiwać efektów po tak krótkim czasie ..
natomiast mam duże zastrzeżenia do taktyki Moskala, ponieważ gramy takim samym ustawieniem ! ba , w zasadzie takim samym składem, przypominam, że Jaliens by zapewne grał gdyby nie kontuzja.. to nie jest tak, że Moskal zaryzykował na niego postawić ..