Ale tu pojawia się sporo Warszawiaków, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Niestety widzę wśród naszych forumowiczów stadko młodzieży, które nie bardzo czasem ich ironiczne wypowiedzi czai...Spójrzmy też na siebie, bo czytając ten temat z naszej strony też kilku "omnibusów" się nie popisało.
0 22 napisał(a):

P.S. Kończę. Lubię te Wasze legendy, ale że mam pewność, że zaraz okaże się, że to Wy, a nie Lechia i Legia czy ŁKS, byliście prekursorami polskiego kibolstwa i śpiewania to odpuszczam
|
Kolego - to nie są nasze legendy, tylko ogólnopolskie. Nie jesteśmy w stanie - ani Wy ani my - ustalić wielu faktów z tamtych czasów odnośnie "kibicowania".
ps. a to mistrzostwo naprawdę mógłbyś wykreślić, szczególnie na tym forum mógłbyś się opanować.