Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3188
Stary 03.12.2011, 13:43
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
heh .... czy naprawde nielepiej tych warszawskich omnibusow olac i ignorowac wystarczy nie reagowac na ich zaczepki i calkowicie olac odpowiedzi na ich posty - pogadaja soebie we 2-3-4 i im sie znudzi i moze szczesliwie sie pozbedziemy tych napinaczy z forum
Ale tu pojawia się sporo Warszawiaków, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Niestety widzę wśród naszych forumowiczów stadko młodzieży, które nie bardzo czasem ich ironiczne wypowiedzi czai...Spójrzmy też na siebie, bo czytając ten temat z naszej strony też kilku "omnibusów" się nie popisało.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
P.S. Kończę. Lubię te Wasze legendy, ale że mam pewność, że zaraz okaże się, że to Wy, a nie Lechia i Legia czy ŁKS, byliście prekursorami polskiego kibolstwa i śpiewania to odpuszczam
Kolego - to nie są nasze legendy, tylko ogólnopolskie. Nie jesteśmy w stanie - ani Wy ani my - ustalić wielu faktów z tamtych czasów odnośnie "kibicowania".

ps. a to mistrzostwo naprawdę mógłbyś wykreślić, szczególnie na tym forum mógłbyś się opanować.
Odpowiedz cytując