Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 03.12.2011, 13:38
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Dżalamidze jest jeszcze nieogarnięty. Sezon-dwa i zobaczymy co z niego będzie . Na razie to duże ryzyko.
Dżalamidze raczej już nie zagra, bo przechodzi do Jagi zimą.
Odpowiedz cytując