Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52308
Stary 03.12.2011, 13:22
Nie sprowadzamy Polaków bo są za drodzy i słabsi od tych co za niższą cenę grają od nich lepiej , tak trudno to zrozumieć że nie ma tu spiskowej teorii dziejów tylko prosta ekonomia.
_______
A co do zakazu to wprowadził bym zakaz pisania nonsensów (czyli że ktoś na złość kibicom nie chce "tanich i genialnych" Polaków i zatrudnia "gorszych i dużo droższcyh" obcokrajowców ... Meliksonów, Nunezów, Parejków, Genkowów, Jovanoviciów i innych Bitonów), no ale wówczas nie wszyscy byliby zadowoleni .
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.12.2011 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując