Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7393
Stary 03.12.2011, 13:22
Ceny naprawdę bardzo przystępne, a weźmy pod uwagę że zobaczymy jedną z najlepszych holenderskich drużyn ostatnich lat. Ciekaw jestem frekwencji przy takich cenach, bo jeżeli dalej to będzie 15-16 tys. to będzie to bardzo przykre.
Odpowiedz cytując