Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
7393
03.12.2011, 13:22
Ceny naprawdę bardzo przystępne, a weźmy pod uwagę że zobaczymy jedną z najlepszych holenderskich drużyn ostatnich lat. Ciekaw jestem frekwencji przy takich cenach, bo jeżeli dalej to będzie 15-16 tys. to będzie to bardzo przykre.
Kulawik88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kulawik88
Znajdź inne posty napisane przez Kulawik88