Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
52306
03.12.2011, 13:08
Albo kolejnych Meliksonów, też do woli
.
Nigdy nie zrozumiem tych co widzą jakąś sprzeczność pomiędzy sprowadzaniem do Wisły dobrych piłkarzy z zagranicy i ... równolegle dobrych Polaków.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.12.2011 o godz. 13:11.
milosz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez milosz