Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52306
Stary 03.12.2011, 13:08
Albo kolejnych Meliksonów, też do woli .

Nigdy nie zrozumiem tych co widzą jakąś sprzeczność pomiędzy sprowadzaniem do Wisły dobrych piłkarzy z zagranicy i ... równolegle dobrych Polaków.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.12.2011 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując