Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9205
Stary 03.12.2011, 12:58
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Po ostudzeniu emocji, trudno stwierdzić by Odense nam ustawiło jakoś wysoko poprzeczkę, mecz poprawny, choć to co wyrabiała obrona przy stałych fragmentach Duńczyków, trudno nazwać grą na dobrym poziomie, przynajmniej w pierwszej połowie.

Słówko na temat Małego, ledwie wrócił zrobił dwie akcje i darł ryja na wszystkich jakby był nie wiadomo kim, szczególnie się Gargule kilka razy oberwało, choć ten akurat grał dużo lepiej. Koleś mógłby jednak trochę ruszyć głową, bo jebanie swoich, to nie o to w piłce chodzi
"Na boisku działa adrenalina, wielka chęć zwycięstwa. Mam taki charakter, że nienawidzę przegrywać. Nienawidzę jak coś mi nie wychodzi, ale przyznaję się do tego, że jak jestem na boisku to jestem inną osobą, a po meczu jestem już normalny"

To raz. Dwa - zauważyłeś, że jak Mały wrócił to zaczęła się walka i wygrane? Czy nie widzisz związku?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując