mitmichael napisał(a):

|
Nie wiem czy było o tym ale wlasnie słyszalem na Orange Sport, ze Holendrzy maja zainwestowac w Bronowicach pieniadze na baze treningowa dla młodych wislackich pilkarzy i zagrac z Nimi mecz wlasnie dzieki temu, ze Nasz klub dał im Nasz stadion jako baze treningowa na Euro.
|
Holendrzy mają zrobić "biedniejszego orlika" przy SP93 przy ulicy Szlachtowskiego. Będzie to tylko boisko piłkarskie podobne wymiarem do orlikowego.