Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20253
Stary 03.12.2011, 12:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy było o tym ale wlasnie słyszalem na Orange Sport, ze Holendrzy maja zainwestowac w Bronowicach pieniadze na baze treningowa dla młodych wislackich pilkarzy i zagrac z Nimi mecz wlasnie dzieki temu, ze Nasz klub dał im Nasz stadion jako baze treningowa na Euro.
Holendrzy mają zrobić "biedniejszego orlika" przy SP93 przy ulicy Szlachtowskiego. Będzie to tylko boisko piłkarskie podobne wymiarem do orlikowego.
Odpowiedz cytując