Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory
Offline
#
1838
03.12.2011, 12:35
arth_ur
napisał(a):
Niesamowite, w czasie II RP stadion lepiej wyglądał niż za czasów PRL. Kryty dach, typowy angielski stadion lat 20,30 ubiegłego wieku. Gdyby nie ta komuna ...
Dokładnie...też tak o tym pomyślałem...
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły
- mówi
Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Pusiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pusiek
Znajdź inne posty napisane przez Pusiek