Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
bobbest
Member
Od: 11.2002
Offline
#
1318
03.12.2011, 12:33
metalww
napisał(a):
Na tym zdjęciu go nie ma
A właśnie że jest
dolny rząd czwarty od lewej
Jakby było mało to tu jest
i poproszę (też nie łatwe) zdjęcia Karola Pecze jako trenera Wisły
(najlepiej w dresie)
bobbest
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bobbest
Znajdź inne posty napisane przez bobbest