Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#953
Stary 03.12.2011, 12:23
Baala napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z tobą, tylko nie wiem co w twoim składzie robi Boenisch który z półtora roku już nie gra w piłkę, a w kadrze ma 45 minut rozegrane...
180 minut, nie 45 minut. Ale fakt, podałem teoretycznie najsilniejsze nasze zestawienie, natomiat z Boenischem to trudno powiedzieć jak będzie, niby ma wrócić do gry wiosną, a jednak cholera wie czy kolano mu wytrzyma obciązenia. Niemniej jednak w treści dodałem, że z Boenischem w dobrej formie ta obrona będzie kadrowo ciut silniejsza od czeskiej, natomiast bez niego - mniej więcej porównywalna. W Werderze na pewno na niego liczą, bo ich etatowy lefy defensor gra słabo, więc jeśli fizycznie Boenisch będzie gotów do gry, to jest szansa, że swoją szansę wiosną dostanie.
Odpowiedz cytując