Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 03.12.2011, 12:17
KamAr napisał(a):Wyświetl post
Pytanie kwestii formalnej: zakupiłem znajomemu bilet na jego kartę kibica, jednak prawdopodobnie nie będzie mia przy sobie "papierowej" wersji, którą otrzymuje się wraz z zakupem biletu (tylko kartę kibica). Czy będzie to jakiś problem? Jest ona obowiązkowa przy wejściu na stadion?
nikt o nią nie pyta , jest ci potrzebna tylko do zobaczenia gdzie siedzisz. Albo ja mam takie szczescie i mnie nigdy nie pytaja.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując