Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17983
Stary 03.12.2011, 12:08
teraz tylko dodać do tej informacji wczorajszą gre co niektórych zawodników, i już wychodzi na jaw poprostu odpuszczenie meczu? Może niektórzy z Nich obawiali się, że nie bedzie dla Nich miejsca w Lechii Wojciechowskiego?
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując