Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52302
Stary 03.12.2011, 12:00
Temat maków w Wiśle zamknięty. Jeżeli by do nas przyszli za te 0,5 mln to kase powinien wyłożyć szanowny pan mięta który pozbył się braci bo żałował im paru stówek miesięcznie na akademik. Chłopaki chcą coś osiągnąć, nie rzucają się na głęboką wodę, chcą grać więc wybiorą inny klub. Ja już wiem jaki
Odpowiedz cytując