Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 03.12.2011, 10:49
Kto wystawił Nuneza w "konkursie o Wisle" w składzie na mecz badz jako zmiennika to niech sobie go wywali bo nie moze zagrac za 4 zołta kartke - tez o tym zapomnialem. Sadze, ze zastapi go Jirsak a najbardziej mnie ciekawi czy znowu Kaziu dokona zmian jak po Slasku
Odpowiedz cytując