Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52301
Stary 03.12.2011, 10:48
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No to auf wiedersehen. Do zobaczenia za 2 lata, w drugiej lidze. Wróci z podkulonym ogonem. Z drugiej strony rozumiem go. Przeskok do Wisły też bardzo duży, nie tak duży jak do Kaiserslautern ale jednak. Jak już spadać, to z dużego konia i pełnym kontem.

Nadal nie mamy żadnych szans z nawet słabiakiem z Bundesligi. Pewnie dawali Polonii podobne pieniądze, ale za to zawodnik dostanie z 300 tys. € kontraktu.
A ja mowie, ze skonczy w Kaiserslautern jak Ilian Micanski
Odpowiedz cytując