CMSNero napisał(a):

no tak nie ma to jak pochwalic frajerow z ochrony za uznanie goscia ktory ma 0,60 promila za pijanego ...(
ps) popytaj i dowiedz sie ilu naszych chlopakow nie weszlo na Lazienkowska z powodu promili nie tak dawno temu , tez podobalo Ci sie to ?
|
To Holendrzy mają być lepsi od naszych? Oni mogą wejść bo przyjechali z zagramanicy?