Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9202
Stary 03.12.2011, 10:42
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
no tak nie ma to jak pochwalic frajerow z ochrony za uznanie goscia ktory ma 0,60 promila za pijanego ...(

ps) popytaj i dowiedz sie ilu naszych chlopakow nie weszlo na Lazienkowska z powodu promili nie tak dawno temu , tez podobalo Ci sie to?
To Holendrzy mają być lepsi od naszych? Oni mogą wejść bo przyjechali z zagramanicy?
Odpowiedz cytując