Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52300
Stary 03.12.2011, 10:30
Po raz kolejny powtórzę - prędzej zagra u nas pół kadry Hondurasu, Kostaryki czy Izraela niż sprowadzimy Polaka do I składu. Pogódźcie się z tym ci którzy chcą żeby Wisła była bardziej Polska.

A dla reszty "światowców" powtórzę kolejną propozycję, mianowicie trzeba wprowadzić zakaz gry w Wiśle polskich piłkarzy. Nie będzie "polskie drewno" kalało naszej Wisły!
(Taki gwiaździsty byłby prze szczęśliwy nie musząc oglądać Polaków w Wiśle)

Kolejnym etapem będzie wymiana kibiców na importowanych (zapewne lepszych). No ale to się pewnie zacznie za 20 lat wraz z większy przypływem imigrantów do Polski już bez udziału Zarządu czy dyrektora sportowego....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując