Polonia na początku sezonu miała 2 główne problemy:
- Odejście trzech kluczowych piłkarzy odpowiedzialnych za ofensywę (Mierzejewski, Sobiech, Smolarek)
- Bardzo słaba skuteczność następców (Sikorski, Cani)
Jak Cani zaczął grac dobrze to już poszło. Tak jak pisałem przed sezonem - jeśli Zieliński zostanie w Polonii będą się liczyć jeśli nie o MP to o puchary. On jest gwarantem przyzwoitej gry. Ale Wojciechowski to wciąż nieprzewidywalny człowiek
Teraz to myślmy o Widzewie, najpierw pokonajmy tą przeszkodę
