Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6061
Stary 03.12.2011, 10:01
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Tzn na co zwracac uwage ?

Wykanczanie akcji
Przyspieszenie-szybkosc
Błyskotliwosc
Drybling i gra bez piłki

Dobrze na to patrzec,bo tak samo jest ze skrzydłowymi,co z tego ze gosc ma szybkosc 17 ,blyskotliwosc 17 ,a dosrodkowania i podania 7 czy 8... zabiega sie a zadnej asysty Ci nie zrobi.


on sie pyta o ulubione zagrania

i nie do konca sie zgodze z tym co piszesz, owszem mozna wybrzydzac jak sie ma dobry klub i kase na transfery a jak sie nie ma to trzeba rozwazac, ktore atrybuty sa wazniejsze ... i tak jak w FM11 gralem z napadziorem, ktory pelnil role lisa pola karnego (po ang. poacher) to nie potrzebowalem podan, wazne zeby mial wysokie przyspieszenie, wtedy to i jego kumple nie dogonia to i podawac nie bedzie mial komu ...
tak samo np, jak ktos chce grac defensywnym napastnikiem to tez musi patrzec na odbior


no i trzeba pamietac ze razem z wykonczeniem trzeba patrzec na takie atrybuty jak technika (co z tego ze duze wykonecznie jak w pilke nie trafi...), decyzje (...albo zamiast strzelac to bedzie chcial podac albo zacznie lobowac), opanowanie (...albo wogole zamiast plasowanego strzalu uderzy na pale wprost w bramkarza)
Odpowiedz cytując