El'kabat napisał(a):

Tzn na co zwracac uwage ?
Wykanczanie akcji
Przyspieszenie-szybkosc
Błyskotliwosc
Drybling i gra bez piłki
Dobrze na to patrzec,bo tak samo jest ze skrzydłowymi,co z tego ze gosc ma szybkosc 17 ,blyskotliwosc 17 ,a dosrodkowania i podania 7 czy 8... zabiega sie a zadnej asysty Ci nie zrobi.
|
on sie pyta o ulubione zagrania
i nie do konca sie zgodze z tym co piszesz, owszem mozna wybrzydzac jak sie ma dobry klub i kase na transfery a jak sie nie ma to trzeba rozwazac, ktore atrybuty sa wazniejsze ... i tak jak w FM11 gralem z napadziorem, ktory pelnil role lisa pola karnego (po ang. poacher) to nie potrzebowalem podan, wazne zeby mial wysokie przyspieszenie, wtedy to i jego kumple nie dogonia to i podawac nie bedzie mial komu

...
tak samo np, jak ktos chce grac defensywnym napastnikiem to tez musi patrzec na odbior
no i trzeba pamietac ze razem z wykonczeniem trzeba patrzec na takie atrybuty jak technika (co z tego ze duze wykonecznie jak w pilke nie trafi...), decyzje (...albo zamiast strzelac to bedzie chcial podac albo zacznie lobowac), opanowanie (...albo wogole zamiast plasowanego strzalu uderzy na pale wprost w bramkarza)