Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
24446
03.12.2011, 09:56
Bardzo ważne dla mnie pytanie. Ma ktoś może rozkład busa jeżdżącego z Olkusza i wie w jakim odstępie czasu w ten dzień - niedziela jeździ
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325