Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9200
Stary 03.12.2011, 07:41
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Musze po raz pierwszy pochwalic warszawiakow
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Oby Wisla zrobila to samo, a nawet jeszcze bardziej utarla nosy holendrom
no tak nie ma to jak pochwalic frajerow z ochrony za uznanie goscia ktory ma 0,60 promila za pijanego ...(

ps) popytaj i dowiedz sie ilu naszych chlopakow nie weszlo na Lazienkowska z powodu promili nie tak dawno temu , tez podobalo Ci sie to?
Odpowiedz cytując