Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11569
Stary 03.12.2011, 02:23
arti napisał(a):Wyświetl post
Małecki zgoda.
Ale Pawłowi to tylko spowolniło (złamało?) karierę. On w 2001 jak zaczynał w Wiśle to mógł zostać i grać co najmniej 3-4 napastnika po 20-30min, pół meczu. Klepaliśmy wszystkich więc i tak by miał dość czasu do gry... jakby trener chciał Mu go dać. Kto wie czy nie wyrzuciłby któregoś podstawowego napatnika z "11". Wypożyczenia do dziadów ŁKS i GKS bez sensu - czego i od kogo miał się tam uczyć? Zrzutek na sędziego/rywali? Wielki błąd i asekuracja Kasperczaka.
Tylko, że teraz zdecydowanie daleko nam do sytuacji w której klepiemy wszystkich. Bonusowo w tym czasie graliśmy dwoma napastnikami, a byli Żuraw, Franek i - okresami - Kuźba. Tak czy siak jeden z nich musiał więc siedzieć na ławce, trzeba było zarządzać 3 (a z Brożkiem 4) napastnikami na bardzo wysokim poziomie. Choć, żeby było zabawniej Brożek był w tym sezonie w którym Kuźba, potem Kuźba odszedł, Brożka wypożyczono na wiosnę do GKS, gdzie przesiedział też jesień (na tę jesień Kuźba wrócił) i po wypożyczeniu zaczął w miarę grać (a zwłaszcza od 2005/06, kiedy odszedł Żuraw i zaraz potem Franek).
Odpowiedz cytując