Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
EricDraven
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków - Krowodrza
Offline
#
1315
03.12.2011, 00:43
WISŁAZWE
napisał(a):
Szukam tego od wczoraj...
ja też i się poddałem. niewykonalne
rozważałem fotomontaż ;p
EricDraven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EricDraven
Znajdź inne posty napisane przez EricDraven