Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9199
Stary 03.12.2011, 00:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brawo, świetna akcja. Oni nas traktują jak bydło, niech się liczą ze wzajemnością.
Wiesz dobrze że kibice powinni 'się trzymać' - niezależnie skąd i dokąd.Chyba że myślisz że Holendry to jakaś pedalsko-pedofilska grupa.
Tak nie jest - to że ich psiarnia jest chujowa to nie znaczy że mamy pochwalać naszą.
Co Ci zawinił holenderski kibol że podniecasz się?Kilka miesięcy i naszych tak potraktują( u nas w stolicy)
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując