Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15739
Stary 02.12.2011, 23:45
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie Małego pachnie mi lizusostwem
Co najwyżej kozaczeniem.Zgadzam się z siarą że czasami przegina i że nie potrzebnie zrobiły się te skrajności.
Tyle że on jest faktycznie szczery w tym co robi - ja bym go do Szpiki porównał -wiele ich dzieli i nie chodzi mi tu o dyscyplinę którą uprawiają ani o kibicowską przeszłość.Łączy ich to że są Wiślakami tak na boisku/ringu jak i po za nim
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując