Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15738
Stary 02.12.2011, 23:19
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że kolega się nie obrazi ale ja tego nie wyczuwam. Zachowanie Małego pachnie mi lizusostwem i mimo że doceniam jego duży piłkarski talent to do mnie to nie przemawia.

Może nie Ty jesteś adresatem?
Odpowiedz cytując