WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

|
Mam nadzieje że kolega się nie obrazi ale ja tego nie wyczuwam. Zachowanie Małego pachnie mi lizusostwem i mimo że doceniam jego duży piłkarski talent to do mnie to nie przemawia.
|
Takie małe wtrącenie ode mnie: myślisz, że naprawdę gościu wytatuowałby sobie na ramieniu tak duży tatuaż bezpośrednio związany z Wisłą, gdyby nie miał do tego przekonania? Gdyby nie był związany z Wisłą emocjonalnie? o.O