Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15736
Stary 02.12.2011, 23:15
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że kolega się nie obrazi ale ja tego nie wyczuwam. Zachowanie Małego pachnie mi lizusostwem i mimo że doceniam jego duży piłkarski talent to do mnie to nie przemawia.
Takie małe wtrącenie ode mnie: myślisz, że naprawdę gościu wytatuowałby sobie na ramieniu tak duży tatuaż bezpośrednio związany z Wisłą, gdyby nie miał do tego przekonania? Gdyby nie był związany z Wisłą emocjonalnie? o.O
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując