Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
3929
02.12.2011, 22:55
mam to samo z tą piosenką, od dwóch dni jej nieustannie słucham i mnie jakos przyciąga a nigdy takiej muzyki nawet nie słuchałęm
no to jako że będę pierwszy raz zadawał zagadke to moze cos takeigo:
co to za gora i gdzie leży
?
Ostatnio edytowane przez kojot_12 : 02.12.2011 o godz. 22:59.
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12