|
Lamey na poziomie ekstraklasy czyli chujowy. Jovanovic na razie gwiazdą jest na tym forum bo więcej o nim piszą niż gra.
Brud? hehe
Genkow więcej walczy na boisku co przekłada się na okazję dla wchodzących pomocników, natomiast Biton z meczu na mecz coraz częściej pokazuje się partnerom w na całej szerokości boiska, nie czeka jedynie przed polem karnym.
Iliev, czasami błyśnie czasami nie? Z kim ma grać jak wokół siebie miał do tej pory kołków? Wróci Melikson, Mały to zobaczycie co Iliev potrafi. A Boguski, do tej pory zagrał 3 mecze(?) zbytnio nie szalał w tych meczach, Serb zjada go na śniadanie.
|