Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52296
Stary 02.12.2011, 22:46
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No to auf wiedersehen. Do zobaczenia za 2 lata, w drugiej lidze. Wróci z podkulonym ogonem. Z drugiej strony rozumiem go. Przeskok do Wisły też bardzo duży, nie tak duży jak do Kaiserslautern ale jednak. Jak już spadać, to z dużego konia i pełnym kontem.

Nadal nie mamy żadnych szans z nawet słabiakiem z Bundesligi. Pewnie dawali Polonii podobne pieniądze, ale za to zawodnik dostanie z 300 tys. € kontraktu.
Micanski nie dał rady to niby Świerczok ma dać ? Jak wskoczyłby na wiosnę do zespołu tobyłby szok
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując