Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 02.12.2011, 22:38
a no Biton wczoraj zatanczyl do jego piosenk po strzelonym golui:
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
Odpowiedz cytując