AS82 napisał(a):

|
Z punktu widzenia frekwencji to lepsza niedziela od poniedziałku ,ale boje sie ze nasi pilkarze beda zmeczeni po meczu z Odense, tymbardziej ,że Widzew to druzyna bazujaca podobnie jak Górnik na wybieganiu
|
Przecież mamy 2 równe jedenastki, postawiłbym na 6-7 zmienników. Granie tą samą jedenastką nie wchodzi w grę, każdy ma grać, Moskal to nie Maaskant,
Czylim oczywiście to moja teoria: Pareiko-Paljic-Bunoza-(Czekaj albo Chavez, jeśli zdrowi)-Jovanovic-Wilk-Jirsak-Brud-Iliev-Małecki-Genkov
Garguła - wydaję mi się że przebiegł najwięcej w meczu z Odense, latał z jednej strony na drugą, moim zdaniem powinien odpocząć.