Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15734
Stary 02.12.2011, 22:05
siara napisał(a):Wyświetl post
Kolego drogi.......

Pamietasz niejakiego Nikole M. "wiernego" Wiślaka?, jego Biała Gwiazdę na łepetynie ?, dalej uważasz go za wzór wierności

Wybacz, ale jeśli dałeś się nabrać na te tanie sztuczki Mijailovića to nie najlepiej o Tobie świadczy. Dla mnie od początku to był pajac, zwykły clown pragnący się przypodobać kibicom.


Małecki natomiast jest szczery w tym co mówi i to idzie od razu wyczuć. I nawet jak kiedyś odejdzie z Wisły, co myślę może nastąpić , zważywszy jakie betony zasiadają we władzach klubu, to "Mały" pozostanie Wiślakiem. Nie będę miał do niego żalu, bo miłość do klubu to jedno, lecz jeśli Cię tu nie szanują i grasz za 1/5 tego co holenderski "gwiazdor" to gdzie tu sprawiedliwość.
Odpowiedz cytując